Accrington Stanley – Everton 1:4

18/07/2013 0 Od Riči

Everton po povedeném výkonu poprvé v přípravě zvítězil, na hřišti účastníka League Two skóroval hned čtyřikrát a před kvalitnějšími zápasy si zvedl sebevědomí.

Accrington od letošní sezóny vede jako manažer bývalý Blues James Beattie, v přátelském utkání k poctě oslav 125 let od vzniku Football League vůbec poprvé v životě okusil roli šéfa lavičky.

Toffees stále zlepšují hru založenou na množství přihrávek a o poznání horší soupeř nový styl hry připustil. Do Liverpoolu se tak vracelo 1 600 spokojených  Evertonians, kteří vyprodali sektor hostí.

Roberto Martínez po střetnutí nešetřil chválou: „Nezáleželo mi na výsledku, chtěl jsem vidět dobrý přístup. Utkání nám posloužilo coby kvalitní fyzický trénink. Profesionalitu hráčů hodnotím na výbornou. Fanoušci se bavili, přičemž jsme absolvovali solidní test.“

Highlights naleznete tady.

Branky: 45. Murphy – 11. Gibson, 16. Anichebe, 44. Mirallas, 63. Osman
Everton: Joel; Hibbert (46. Coleman), Distin (46. Alcaraz), Jagielka, Oviedo (46. Baines); Osman, Gibson (86. Junior), Fellaini, Naismith (46. Gueye); Mirallas (46. Pienaar), Anichebe (46. Vellios); nevyužití náhradnici: Springthorpe, Grant, Duffy, Koné, Heitinga, Jelavić, Pienaar.