Manažeři

Jméno

Od

Do

Popis

Trofeje

Marco Silva 31. 05. 2018 dosud Revoluce
Sam Allardyce 30. 11. 2017 16. 05. 2018 Přišel zachránit klub v lize
David Unsworth 24. 10. 2017 30. 11. 2017 Podruhé během krátké doby jako záskok
Ronald Koeman 14. 06. 2016 23. 10. 2017 Neúspěšný na počátku éry bohatého Evertonu
David Unsworth 15. 05. 2016 15. 05. 2016 Záskok na poslední zápas sezóny
Roberto Martínez 05. 06. 2013 12. 05. 2016 Po první snové sezóně zmar
David Moyes 16. 03. 2002 19. 05. 2013 Stabilizoval klub mezi nejlepšími v lize
Walter Smith 01. 07. 1998 10. 03. 2002 Ex-Rangers, trénoval 4 roky
Howard Kendall 27. 06. 1997 10. 05. 1998 V Evertonu potřetí
Dave Watson 05. 04. 1997 11. 05. 1997 Nastoupil jako výpomoc
Joe Royle 21. 11. 1994 27. 03. 1997 V 95´ vyhrál FA Cup, poslední trofej klubu 1x FA Cup,
1x Charity Shield
Mike Walker 08. 01. 1994 05. 11. 1994 Nepovedené angažmá
Jimmy Gabriel 08. 12. 1993 03. 01. 1994 Krátký návrat na místo činu
Howard Kendall 10. 11. 1990 04. 12. 1993 Končil se slzami v očích
Jimmy Gabriel 03. 11. 1990 03. 11. 1990 Jen na jeden zápas
Colin Harvey 19. 06. 1987 30. 11. 1990 Výborný manažer 1x Charity Shield
Howard Kendall 31. 05. 1981 18. 06. 1987 Nejúspěšnější manažer klubu 2x Division One,
1x FA Cup,
1x PVP,
3x Charity Shield
Gordon Lee 01. 02. 1977 04. 05. 1981 Měl u hráčů velký respekt
Steve Burtenshaw 10. 01. 1977 30. 01. 1977 Na lavičce byl jen tři utkání
Billy Bingham 25. 08. 1973 08. 01. 1977 Imitoval Harryho Cattericka
Tom Eggleston 12. 04. 1973 28. 05. 1973 Trénoval jen pět zápasů
Harry Catterick 22. 04. 1961 07. 01. 1973 Přivedl a vychoval některé klubové legendy 2x Division One,
1x FA Cup,
2x Charity Shield
Johnny Carey 01. 10. 1958 15. 04. 1961 Domů do Londýna se vrátil taxíkem
Ian Buchan 01. 02. 1956 01. 10. 1958 Byl pouze trenérem
Cliff Britton 01. 09. 1948 01. 02. 1956 Everton ve druhé lize
Theo Kelly 01. 06. 1939  01. 09. 1948 První opravdový manažer
Výbor 01. 05. 1935 01. 06. 1939 Neexistoval stálý manažer 1x Division One
Thomas H McIntosh 01. 08. 1919 31. 05. 1935 Hrál pod ním Dixie Dean 2x Division One,
1x Division Two,
1x FA Cup,
2x Charity Shield
W. J. Sawyer 01. 08. 1918 31. 05. 1919 Rezignoval po nátlaku
William C. Cuff 01. 08. 1901 31. 05. 1918 Everton pod ním poprvé vyhrál FA Cup 1x Division One,
1x FA Cup
Richard Molyneux 01. 08. 1889 31. 05. 1901 Dal klubu řád a získal první ligový titul klubu 1x Division One
W. E. Barclay 01. 08. 1888 31. 05. 1989 První trenér v dějinách EFC