CZ/SK fanklub Evertonu, ročník 2019/20

31/08/2019 6 Od Riči

V sezóně 2019/20 zapíšeme už šestý rok působení oficiálního československého fanklubu Evertonu. Chcete se i vy stát jeho členem? Všechny informace najdete v článku.

V loňském ročníku čítal náš fanklub 27 členů (minimální vyžadovaný počet je 10) a jeho vedení bylo ve složení Riči (předseda), Javor (tajemník) a BlueBlooded (pokladník). Jako současný předseda navrhuji následující vedení fanklubu pro sezónu 2019/20:

 • předseda – BlueBlooded
 • tajemník – Javor
 • pokladník – Riči

BlueBlooded se zasloužil o přechod na nový, moderní design našeho webu, rovněž nejvíce ze všech obohacuje tento web o své články a je hlavním iniciátorem naši každoroční dražby pro charitativní účely. Dle mého se jedná o dostačující důvody, aby stanul v čele našeho fanklubu. Ostatní dvě nominované osoby se starají o chod webu a také pomáhají s organizací různých událostí fanklubu. Pokud někdo z dosavadních členů fanklubu nesouhlasí s navrhovaným vedením fanklubu, v komentářích pod článkem může otevřít diskuzi na toto téma.

Jak se stát členem Official Czech & Slovak Everton Supporters’ Club?

Všem těm, kteří byli členy fanklubu v loňské sezóně 2018/19 a jsou aktivní (registrováni na webu, chodí na srazy, udržují kontakt), bude členství automaticky prodlouženo i v sezóně 2019/20. Z fanklubu budou odhlášeni jen na vlastní žádost na napsanou na e-mail czskevertonians@gmail.com.

Abychom ale ve fanklubu měli pouze aktivní členy, a tak věděli reálnou velikost fanklubu, e-mailem jsme kontaktovali stávající neaktivní členy (ti, kteří s námi neudržují kontakt, nejsou registrováni na webu). Členství jim bude prodlouženo pouze po kladné odpovědi na náš mail.

Jestliže stávající členové chtějí změnit osobní údaje, nebo si nejsou jistí, zda jsou ve fanklubu, opět prosíme o e-mail na adresu czskevertonians@gmail.com.

Nové zájemce o členství prosíme, aby do 31. 08. 2019 poslali svou žádost na e-mail czskevertonians@gmail.com. V mailu uveďte následující informace:

Customer number (spotřebitelské číslo):*
Titul:
Jméno a příjmení:*
Pohlaví:
Adresa (ulice, město, PSČ, stát):*
E-mailová adresa:
Telefon:
Mobil:
Datum narození:*
Zasílaní informací a nabídek Evertonu na e-mail:*
 Ano / Ne

Bude fajn, pokud ke své žádosti rovněž připojíte vaši přezdívku, kterou používáte na webu. Není to však nutné.

Nováčkové, pozor! Customer number (spotřebitelské číslo) je povinný údajmusíte ho vyplnit. Má ho každý, kdo si někdy koupil lístek na zápas (číslo je napsáno na lístku), anebo si koupil oficiální členství od klubu (International Membership/Adult atd.), nebo absolvoval prohlídku na Goodison Parku, anebo si koupil suvenýr z oficiálního e-shopu. Pokud jste své Customer number zapomněli, bude vám sděleno na infolince Everton Fan Center na čísle 0044 871 663 187, anebo ho získáte registrací na e-ticketingu.

Benefity fungovania fanklubu pre Everton

 1. Väčší počet registrovaných priaznivcov vo väčšom počte krajín zlepšuje vyjednávaciu pozíciu manažmentu klubu pri komerčných jednaniach o výške sponzorských zmlúv – o väčšom finančnom príjme do pokladne EFC (podobne je to s počtom členov oficiálneho klubu individuálnych podporovateľov Everton FC „Foreverton“ a kúpou suvenírov, veľmi odporúčame oboje). Verejne deklarovaným cieľom klubu je preto zvyšovanie počtu domácich aj zahraničných fanúšikovských podporovateľských klubov (nazývaných branches).
 2. Možnosť konzultovať proces zakladania pobočiek, ich benefity a podmienky vzniku a fungovania.
 3. Zvyšovať poznatky manažmentu klubu o priaznivcoch.
 4. Zvyšovať predaj lístkov na zápasy Everton FC kupované cez oficiálne pobočky podporovateľov Everton FC.

Výhody pre zahraničný fanklub

 1. Prístup k lístkom na všetky domáce ligové zápasy, domáce pohárové zápasy a domáce zápasy Európskej ligy (samozrejme limitovaný dostupnosťou). Počet lístkov, o ktoré by sme žiadali na niektorý zápas, nesmie prekročiť počet členov fan klubu a ľudia, ktorí pre ktorých žiadame lístky musia byť členom nášho oficiálneho klubu podporovateľov EFC.
 2. Prístup k lístkom na vonkajšie ligové zápasy, vonkajšie pohárové zápasy a vonkajšie zápasy Európskej ligy (avšak vzhľadom na veľký záujem, ktorý takmer vždy výrazne prekračuje počet dostupných lístkov, platia na lístky na vonkajšie zápasy prísne kritériá z hľadiska počtu bonusov / doposiaľ absolvovaných zápasov, teda pre členov nášho SC je daná možnosť cca nereálna).
 3. Skupinové zľavy na vybrané zápasy – minimálny počet lístkov zakúpených jedným SC je 10, aby sa mohla zľava uplatniť.
 4. Certifikát oficiálneho klubu podporovateľov Everton F.C.
 5. Potvrdenie o práve používať logo klubu a ostatné znaky vlastnené klubom na nekomerčné účely.
 6. Prístup do online Internet Directory na oficiálnej stránke evertonfc.com.
 7. Zľava 50 % na oficiálne ročné členstvo Evertonu F.C.(International Membership/Adult atd.)
 8. Prístup k exkluzívnym akciám a online prístup k exkluzívnym živým vysielaniam z rôznych EFC aktivít, napríklad:
  • Akcia na konci sezóny venovaná klubom podporovateľov.
  • Futbalový turnaj klubov podporovateľov.
  • Účasť na otvorenom tréningovom turnaji.
  • Online interaktívne akcie.
  • Vianočné akcie.
 9. Zástupcovia nášho Supporter´s klubu sa budú môcť zúčastniť na zápase s „flag parade“ (zástupca SC s jeho vlajkou prejde s ostatnými čestné kolečko v Goodison Parku) – domáci zápas s Norwichom City 23. 11. 2019.
 10. Zisk jedného hráčmi EFC podpísaného suveníru (o ten musíme požiadať osobitne).
 11. Prehliadka štadióna Goodison Park (termín a kapacitu určí klub)
 12. Prehliadka tréningového centra USM Finch Farm (termín a kapacitu určí klub).